FAN JMC/DA-TECH Model 0615-12MBTL DC 12V 0.12A 60x60x15mm
Рейтинг: 5.0/3
12.77 AZN
  • Производитель: JMC/DA-TECH
  • Артикул:
  • Наличие: 7
  • Единица: шт.
Купить сейчас
JMC Cooling Fan 0615-12MBTL, Dell P/N: 89506, 089506
JMC/DATECH, 12V Brushless DC Cooling Fan
Thermal Control with Heat Sensor
P/N: 0615-12MBTL
Size: 60x60x15mm
Bearing System: Double Ball Bearing
Rated Voltage: 12V
Input Current: 0.15A
Input Power: 1.8W