AMS1117-3.3 LM1117 3.3V 1A SOT-223 Voltage Regulator
Рейтинг: 5.0/7
0.43 AZN
  • Артикул:
  • Наличие: 0
  • Единица: шт.
Купить сейчас
100% Brand New and High Quality
Compact, lightweight and durable
Great replacement parts
Very easy to use without any difficulties
Material: Metal, IC chip
Output voltage: 3.3V
Output current: 1A
Pressure Drop: 175mV
Temperature:-40°C - 125°C